Efekt optycznego zagęszczenia włosów

Czy twoje zakola coraz bardziej się powiększają, a na szczycie głowy włosy stają się słabe i rzadkie, a może nieestetyczne prześwity są już na całej głowie?

Jeśli tak to nie martw się dłużej i zacznij działać. Skorzystaj z zabiegu optycznego zagęszczania rzadkich włosów, którego efekty zauważysz już po 1 sesji.

Zabieg rekomendowany jest osobom, które mają dłuższe i rzadkie włosy i prześwity, ale w dalszym ciągu nie strzygą włosów do długości 2 mm.

Na czym polega optyczne zagęszczanie włosów?

W przypadku tego zabiegu wymagane są zazwyczaj 2 sesje w odstępach co 1-2 tygodnie. Stopniowo budowany jest efekt zagęszczenia włosów, jednocześnie zmniejszając puste miejsca pomiędzy Twoimi naturalnymi włosami.

Każda z sesji trwa średnio 3-5 godzin. Niekiedy dłużej.

Przebieg procesu mikropigmentacji
1 sesjaużyty pigment ma naturalny odcień cebulek a mikro kropeczki są gęsto rozproszone
2-3 sesjapigmentacja jest zwarta i gęsta, po to aby osiągnąć efekt naturalnego zagęszczenia i wzrostu włosów

Celem całego zabiegu jest efekt naturalnie zagęszczonych włosów i ukrycie prześwitów.

Pamiętaj, że decydując się na ten zabieg w przypadku postępującego wypadania włosów/łysienia, miejsca pigmentacji będą coraz bardziej zauważalne. Gęstość mikro kropeczek musi być taka, jaka byłaby w naturalnych włosach. Dlatego nie wykonuję bardzo gęstych, ciemnych i zwartych pigmentacji z niemal niewidoczną skórą, jak w innych gabinetach (efekt ciemnej plamy).

Sprawdź, czy nie masz przeciwwskazań do zabiegu SMP.