Szkolenia

Mikropigmentacja skóry głowy szkolenie

Mikropigmentacja skóry głowy (scalp micropigmentation, tzw. SMP) uznana jest za innowacyjną i niechirurgiczną metodę walki z łysieniem i wypadającymi włosami, dlatego na całym świecie wzrasta zainteresowanie szkoleniami z tej dziedziny. Niektórzy twierdzą, że mikropigmentacja skutecznie konkuruje z przeszczepami włosów. Czy mają rację? Dowiesz się w trakcie szkolenia z mikropigmentacji.

Dołącz do świata SMP – weź udział w szkoleniu z mikropigmentacji skóry głowy!

Jestem przede wszystkim artystą praktykiem. Prowadzę własny gabinet mikropigmentacji Artness Studio w Łodzi, współpracuję z warszawską kliniką przeszczepu włosów Hairmitage, łódzką kliniką dermatologii Salve Medica Dermatologic oraz z Łódzkim Centrum Trychologii. Dzięki ciągłej praktyce nieustannie poszerzam zakres wiedzy i doskonalę swoje umiejętności.

Wykonując zabiegi mikropigmentacji skóry głowy każdego klienta traktuję bardzo indywidualnie. W trakcie szczegółowej konsultacji ustalam oczekiwania i omawiam dostępne możliwości zabiegów, a także jakich efektów można się spodziewać tuż po i na przestrzeni kilku następnych lat. Przede wszystkim rekomenduję najkorzystniejsze rozwiązanie i dzięki temu buduję długotrwałe relacje.

W trakcie szkolenia z mikropigmentacji nauczysz się jak mikro kropeczkami i odpowiednim nasyceniem zbudować trójwymiarowy efekt gęstych włosów lub odtworzyć ich brak. Rysy twarzy, odcień karnacji, wiek, budowa czaszki to wszystko ma ogromne znaczenie. Kluczem jest nie tylko wielkość kropeczek, ich natężenie i odcień pigmentu, ale jeszcze to „coś”. Twój indywidualny zmysł artystyczny. Miej świadomość, że tworząc za pomocą mikropigmentacji stajesz się Artystą, który odpowiada za nowy wizerunek i samopoczucie swoich klientów.

Dla kogo jest szkolenie?

Szkolenia oferowane są przede wszystkim dla osób mających doświadczenie w pracy z przerwaniem ciągłości naskórka. Jeśli jednak do tej pory nie pracowałeś/łaś w takich warunkach, opisz to w zgłoszeniu do udziału w szkoleniu. Na pewno dostaniesz ode mnie odpowiednią dawkę wiedzy z tego zakresu.

Dlaczego szkolenie z mikropigmentacji skóry głowy w Artness Studio jest najlepsze?

Naturalna mikropigmentacja lub natural look – to hasła, które zawsze pojawiają się pod moimi pracami.

Naturalność mikropigmentacji jest dla mnie podstawą. Bo nie ma nic gorszego niż nadmiernie zapigmentowana skóra lub rozlane plamki. W trakcie szkolenia nauczysz się i zrozumiesz, jak uzyskać tę naturalność za pomocą mikro kropeczek.

Co zyskasz poprzez udział w moim szkoleniu z mikropigmentacji?

Dzięki mojemu szkoleniu zdobędziesz gruntowną wiedzę teoretyczną z zakresu mikropigmentacji skóry, a także na temat przeszczepu włosów. Dostaniesz autorski skrypt szkoleniowy pełny wiedzy. Dowiesz się także jak zaistnieć w branży i jak nawiązywać relacje biznesowe.

Sama teoria to około 10 % czasu szkolenia, a cała reszta to już praktyka i Twoja ciężka praca.

W trakcie szkolenia kładę największy nacisk na intensywne zajęcia praktyczne z mikropigmentacji, zarówno na sztucznych skórkach, owocach i co najważniejsze na modelach.

Oferuję przede wszystkim szkolenia indywidualne i dzięki temu całą uwagę mogę skupić tylko na Tobie i Twoich potrzebach.

Zostań Artystą mikropigmentacji skóry!

Grono Artystów praktyków SMP jest bardzo niewielkie, jeśli Ty również chcesz do nas dołączyć, wybierz mnie jako swojego trenera. To właśnie dzięki mnie odkryjesz swój własny, niepowtarzalny styl mikropigmentacji. A po szkoleniu możesz liczyć na moje wsparcie.

Zapraszam Cię do mojego świata mikropigmentacji,

Aleksandra Siekacz

specjalista mikropigmentacji

Zapisz się na szkolenie